Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları
Nasıl Dinleme Yapabilirim?

Casus telefon yazılımı uzaktan yüklenebilen casus yazılım değildir. Yüklenebilmesi için hedef telefonun elinizde olması gerekmektedir. Casus telefon programını hedef telefona yükledikten sonra, dinleyici telefon numaranızı tanıtmanız yeterlidir. Özel şifreli mesajla numaranızı casus telefona tanıtıyorsunuz. Yapamadığınız durumlarda teknik destek ekibimiz size sonsuz yardımcı olacaklardır.


Casus Telefon Programı

Uzaktan yüklenen bir casus yazılım değildir. Lütfen web sitemizdeki casus telefon dinleme programın nasıl çalıştığını gösteren videomuzu izleyin.
3G casus yazılım satışı yapan bazı firmalara dikkat. Bir kaç firma 3g yazılımı adı altında farklı telefon dinleme yazılımı satışı yapmakta ve müşterileri kandırmaktadır. 3g casus yazılımı tek yazılım olarak telefona yüklenmekte ve ses kayıtları belirlediğiniz e-mail adresine postalar.
Casus telefon yazılımları gizli kamera sistemleri ve dinleme cihazlarında kampanya 12 ay Yapı kredi vade farkı yok profesyonel dinleme cihazlarında büyük fırsat.

 

Telefon Dinleme Nasıl Yapılır ?

telefon dinleme
Telefon dinleme programı uyumlu model bir cep telefonuna yüklenmesiyle casus telefona dönüşmektedir. Casus yazılım uzaktan kesinlikle yüklenmez telefona yüklenmesi için telefonun elinizde olması gerekmektedir. Yapmanız gereken öncelikle dinlemek istediğiniz kişinin telefonu uyumlumu? Daha sonra size uygun olan yazılımı seçmenizdir. 3 Adet full paket telefon dinleme yazılımlı bulunmaktadır. Telefon dinleme programların fiyatları ve detayları aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.


Telefon Dinleme Genel Bilgi; telefonun özellikleri yanı sıra uzaktan ortam ve telefon dinlemek amacıyla da kullanılmaktadır. Telefon dinleme programı size ait özel numarayla telefonu araması ile birlikte kullananın fark edemeyeceği şekilde telefon açılır böylece ortamı dinlemenizi sağlar. Mesafe sınırı olmadan dünyanın her yerinden telefonun bulunduğu ortamı, görüşmeyi dinleyebilir, sms ile arma kayıtlarına uzaktan erişebilirsiniz. Telefon dinleme programı dinlemek istediğiniz kişinin telefonuna yüklenmesi gerekir. Casus telefon dinleme programı kesinlikle uzaktan yüklenemez yüklenebilmesi için cihazın elinizde olması gerekir. Telefon dinleme yazılımı güvenlik amaçlıdır. Çocuğunuzun güvenliğini üst düzeyde sağlamanız için üretilmiş profesyonel takip, izleme ve dinleme cihazları dır.


Telefon Dinleme 3G casus yazılım ile telefon görüşmeleri ses kayıt olarak gelmektedir.

Telefon Dinleme Ürünleri

Telefon Dinleme Haberleri

Tekno Haber

Bilgisayardan telefon dinleme nasıl yapılır?

Bilgisayara bağlanan özel bir cihaz ile çevredeki bütün telefon ağını tarar ve baz istasyonu gibi gözükür ve hedef kişiler o cihaz üzerinden görüşmeyi yapmaktadır. Bu cihaz hiçbir yazılıma gerek duymadan ve hedef kişinin telefonuna hiçbir müdahalede bulunmadan dinlenmesini sağlıyor. Cihaz şarjlı olup bir kablo yardımı ile bilgisayara bağlanıyor. Çalışmaya başladığında en yakın baz istasyonu devre dışı bırakarak kendini bas istasyonu gibi gözüktüğü için hedef kişiden habersizce görüşmeye katılıp dinleyebilir, baz istasyonuna bağlanan bütün numaralar görüşme esnasında bilgisayarda gözükür...

Teknoloji Haber : Bilgisayardan Telefon Dinleme nasıl yapılır ?

Haberin Devamı İçin Tıklayın

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

casus telefon Telefon dinleme nasıl yapılır ? telefon dinlenmesi nasıl anlaşılır ? Telefonum Dinleniyormu ?