Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim

Telefon Dinleme

 


   Telefon dinleme programı uyumlu bir telefon modeline yüklendikten sonra hedef kişiye verilir. Program; hedef kişinin telefonuna gelen ve giden mesajların bir kopyasını daha önceden belirlediğimiz numaraya gizlice gönderir, belirlenmiş numaradan hedef kişinin bulunduğu ortamı ve telefon görüşmelerini dinleyebilirsiniz, telefon dinleme programı telefon kapalı olsa bile bulunduğu ortamdaki sesleri dinlersiniz. Telefon dinlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Casus böcek firması olarak Flash TV ye haber olan web sitemizdeki casusbocek yazılımın nasıl çalıştığını görebilirsiniz.

Ortam Dinleme

mesaj bildirimi


Ortam Dinleme Programı ( Telefonun Bulunduğu Mekanı Dinleme )

Bu yazılımı hedef telefona yükleyin. Böylece hedef telefon sizin belirlediğiniz numaradan arandığında zil sesi veya titreşim olmadan otomatik olarak açılır. Böylece hedef telefonu taşıyan kişiyi gittiği her yerde bulunduğu ortamı sınırsız mesafeden oturduğunuz yerden dinleme fırsatı sunuyor. Ortam dinleme paketi her telefona yüklenmez, yüklene bilmesi için telefonun elinizde olması gerekmektedir. Uyumlu telefon listesi için paketin altındaki linki tıklayınız.

Kullanım süresi sınırsızdır.. Telefon dinleme programı: Ortam Dinleme

Fiyat : 890,00 TL

Satın almak için tıklayın...

Telefon Dinleme

mesaj bildirimi


Telefon Dinleme Programı (Telefondaki Aktif Görüşmeyi Canlı Dinleme)

Bu yazılımı hedef telefona yükleyin. Böylece hedef telefon biriyle görüştüğünde size sms ile hangi numarayla görüştüğünü bildirip konferansa hazır hale gelir. Belirlediğiniz numaradan arandığında zil sesi veya titreşim ve ekranda hiç bir belirti olmadan otomatik olarak ikili görüşmenin arasına girip konuşmayı canlı dinlersiniz. Telefon dinleme programı paketi her telefona yüklenmez, yüklene bilmesi için telefonun elinizde olması gerekmektedir. Uyumlu telefon listesi için paketin altındaki linki tıklayınız.

Kullanım süresi sınırsızdır.. Telefon dinleme programı : Telefon Dinleme Paketi

Fiyat : 1090,00 TL

Satın almak için tıklayın...

Yeni Versiyon Full Paket

Telefon dinleme + Ortam Dinleme + sms

Telefon Dinleme + Ortam dinleme + SMS Takibi Full Paket ( Sorunsuz )

Yeni geliştirilmiş Casusbocek & Güvenlikprogram işbirliği ile düzenlenmiş özel bir yazılımıdır. Hatasız ve garantili bir yazılım için Yeni Versiyon Programını tavsiye ediyoruz.


Böylece hedef telefonu taşıyan kişiyi gittiği her yerde bulunduğu ortamı, bütün telefon görüşmelerini dinlersiniz. Ayrıca gelen ve giden mesajların bir kopyasını sizin tanımladığınız numaraya gizlice gönderir.

Bu yeni yazılım düşük versiyonla aynı özeliklerde aradaki fark dinleme esnasında yazılım devreden düşmez kesintisiz dinlersiniz. Piyasada satılan ucuz yazılımlarla aynı değildir. Yeni Versiyon Full Paket

 

Fiyat : 990,00 TL

Satın almak için tıklayın...

PRO3G Ses Kayıt Yazılımı

Telefon dinleme + Ortam Dinleme +


Telefon dinleme + Ortam Dinleme + SMS Takibi + Ses Kayıt + GPS Yer Tespit

Yeni geliştirilmiş Casusbocek & Güvenlikprogram işbirliği ile düzenlenmiş özel bir yazılımıdır. Hatasız ve garantili bir yazılım için Pro3G Programını tavsiye ediyoruz.

Hedef telefon sizin belirlediğiniz numaradan arandığında zil sesi veya titreşim ve ekranda hiç bir belirti olmadan otomatik olarak açılır. Böylece hedef telefonu taşıyan kişiyi gittiği her yerde bulunduğu ortamı ve gelen giden bütün numaraları dinleyebilir, mesajların bir kopyasını ele geçirebilirisiniz.
Ek bir özellik olarak telefon görüşmelerini ve ortamdaki sesi kayıt edip e-posta ile size gönderir.

Takip için zamanı olmayan iş adamları için süper bir sistemdir. Yazılım sizin için sesi kayıt eder e-postanıza düzenli bir şekilde gönderir.  PRO Ses Kayıt Yazılımı

Fiyat : 1,490,00 TL

Satın almak için tıklayın...

PRO KÖSTEBEK YAZILIMI

KOSTEBEK

En Çok Model Telefonlara Yüklenebilen Yeni Köstebek Yazılımı.

Köstebek cep telefonu dinleme programlarında gelişmiş ek özelliklere sahiptir. Sadece firmamızda bulunan bu yazılımın özelliği görüşme esnasında hem ses kayıt ederken ayrıca bir tane fotoğrafta çekip e-posta adresinize göndermektedir. Nokia, iPhone, Samsung ve bir çok marka ve model telefonlarda sorunsuz  çalışmaktadır Pro Köstebek Yazılımı

Fiyat : 1100,00 TL

Satın almak için tıklayın...


 Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.