Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları

 

Cep Telefon Takip Programı

GPS Telefon Takip Programı Nedir?

telefon dinlemeYazılım GPS özellikli Nokia cep telefonlarına yüklenebilir. Yazılım yüklü Nokia cep telefonunun nerede olduğunu veya izlediği güzergahı , internet üzerinden bilgisayarınızı veya cep telefonunuzu kullanarak izleyebilirsiniz. Daha basit olarak anlatmak gerekirse , Nokia cep telefonunuzu , bizim yazılımımızı kullanarak bir kişi veya araç takip cihazına çevirebilirsiniz. Daha da iyi olan kısmı ise telefonunuza yükleyeceğiniz bu yazılım , telefonun hiç bir menüsünde yüklü olduğuna dair bir belirti vermez. Yani yazılım tamamen gizli ve arka planda çalışır.

Ücretsiz telefon takip yazılımı veren bazı firmalar kullanıcıları tuzağa düşürmekten başka bir amaçları bulunmamaktadır. Telefona yüklendikten sonra yüksek ücretle karşı karşıya gelme ihtimalini düşünmeniz gerekmektedir.

Fiyata telefon dahil değildir.
GPS özellikli Nokia telefonlarına yüklenir.

Fiyat : 490,00 TL

Satın almak için tıklayın...

GPS Cep Takip Yazılımı Ne işe Yarar?

 • Araç takip cihazı olarak kullanılabilir.
 • Şirket elemanlarının takibi ve sahadaki organizasyonları için kullanılabilir.
 • Aileler çocuklarına göz kulak olmak için kullanabilir.

GPS Cep Takip Yazılımı Özellikleri :

 • Nokia cep telefonlarına yüklenebilir. (GPS Özellikli olmalı)
 • Telefon da gözükmez. Tamamen arka planda çalışır.
 • Yazılım bir kez yüklendikten sonra tüm ayarlar uzaktan SMS gönderilerek yapılır.
 • Gönderilen ayar SMS leri hedef telefonda gözükmez.
 • Ayar SMS leri ile GPS devre dışı bırakılabilir ve yeniden devreye alınabilir.
 • Ayar SMS leri ile pozisyon raporlama aralığı 16 saniyeden 35 dakikaya kadar ayarlanabilir.
 • Hedef telefonun takibi bilgisayar üzerinden gps takip adresinden yapılır.
 • Hedef telefonun takibi cep telefonu üzerinden http://mobile.futuretrack.co.uk adresinden yapılır.

SIK SORULAN SORULAR :

Yazılımı kullanmanın aylık maliyeti nedir?

Online takip konsolu ilk 1 yıl ücretsizdir. Eğer bu sürenin bitiminde 1 yıl daha kullanmak isterseniz , 200 TL civarında bir ödeme yapmanız gerekiyor. Bunun dışında yazılım GPS pozisyonunu raporlamak için cep telefonu operatörlerinin GPRS servisini kullanır. 1 GB lık bir internet paketi aboneliği 15 TL ile 30 TL arasında değişmektedir.

Yazılım cep telefonunun pilini bitirir mi?

Cep telefonunuzun GPS özelliği aktifken pilin normalden daha çabuk tükenmesine neden olur. İstenmeyen bir duruma sebep vermemek için yazılımın raporlama aralığını daha uzun ayarlayabilirsiniz veya GPS i devredışı bırakır , bulunduğu pozisyonu öğrenmek için yeniden devreye alabilirsiniz. Yani GPS i dilediğiniz zaman kapatıp dilediğiniz zaman açabilirsiniz. Bu işlemleri uzaktan SMS göndererek yaparsınız. Böylece hedef telefonun pilinin tükenmesine sebep olmazsınız.

Yazılımı kullanma yasal mıdır?

Yazılım tamamen yasaldır. Ancak yazılımı bir başkasının cep telefonuna izin almadan yüklemek yasal değildir. Yazılımı her zaman yasal çerçevede kendinizin ve değer verdiklerinizin güvenliği için kullanmanızı tavsiye ederiz.

telefon dinleme

   
Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.
Telefon takip programı, telefon takibi, telefon takip yazılımı, Gps Cep tel takip programı cep telefon Takip yazılımı, gps telefon programı, yer tespit programı, yer tespit cihazı, cep telefonu yer tespiti