Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları

Telefon Programları İndir

nokia 5250

Telefon programları arasından en çok aranan symbian yazılımlardan biri şüphesiz dinleme programıdır. Bu program özel korumalı olduğu için hackerler kolay kolay şifreyi çözemediler. Yazılım cep telefonun imei numarasına göre programlandığı için her telefona ayrı ayrı yüklenmemektedir. Bu yüzden yazılımın kopyası da ve forumlarda dağıtılması da önlenmiş oluyor.

Her bütçeye uygun telefon yazılımları da mevcuttur 200 ila 2700 TL arası fiyat bulabilirsiniz telefon programların kalite ve özelliklerine göre fiyat farklılıkları göstermektedir.

Telefon programları indir bedava telefon dinleme programı indir şeklinde yalan dolan sözlerle bilgisayarınıza virüs bulaştıran web sitelere dikkat ediniz. telefon dinleme programı fiyatlarını incelemek için telefon dinleme programı linki tıklayınız.

 
 

   

Tekno Haber

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.
Telefon programları ve Telefon programı Yazılımı - symbian programları indir