Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları

Şeffaf Telefon

şeffaf telefon

Saydam Telefon

Uzun zamandır üzerinde çalışılan telefonun Concept i tamamlandı. İnternette dolaşan bu telefon o kadar şeffaf ki adeta bir cam gibi. Normal bir telefonu yaptığı bütün özellikleri barındırıyor. Sms göndereme, İnternette sörf yapma ve değişe bilen özel şeffaf temalarda barındırmaktadır. Cihazın tek dezavantajı sanırım elinizden düşerse tamiri imkansız olmasıdır. Cihazın ne zaman piyasaya düşeceği henüz belli olmayan bu cihazı dört gözle beklenecek gibi gözüküyor.

Umarım şeffaf telefonda Symbian işletim sistemi kullanılıyordur.

Cep telefonlar Nasıl Dinlenir?
Akıllı telefonların işletim sistemi sayesinde isteğiniz biçimde yazılım üretilebiliyor.. Yer tespit, Ortam dinleme, Telefon konuşmalarını canlı dinleme veya ses kayıt olarak size e-posta ile gönderebilme özelliğ.
SMS takibi ve Mail takibi, whatsapp izleme programı, Viber görüşmelerini görme veya Viber yazışmlarını izleme, Whatsapp izleme , Facebook yazışmalarını gözetleme, facebook görüşmelerini ele  geçirme , facebook yazışmlarını izleme, Samsung telefonlarda veya Android işletim sistemine sahip her cep telefonlarda, Iphone telefonlarda bu takipleri kolaylıkla yapabilirisiniz.

Tekno Haber : Şeffaf telefon

 

Saydam Telefon

 


Tags: saydam telefon, saydam telefon resmi, saydam telefon uretildi, windows consept phone, yeni nesil tasarım, yeni nesil telefonlar


şeffaf telefon


Cam Telefon

şeffaf telefon

 


şeffaf telefon

 

 

şeffaf telefon

 

 

 

 

 

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.
Saydam Telefon | Şeffaf Telefon| Cam Telefon |