Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları
dinleme cihazları

Saat Telefon - Saat Telefonlar

Gunes-Enerjili-Diz-ustu-Laptop
Kol saati ve telefon bir arada üstelik hem kamera hem de bluetooth kulaklık uyumlu bir cep telefonudur. Samsung ve LG modellerin satışa sunduğu mükemmel bir kol saati telefon piyasaya satışı başlamıştır. Samsung'un S9110 dokunmatik ekranlı kol saat telefonu bu ay satışa sunuluyor. Yeni telefon Outlook ile senkronize edilebiliyor. Dünyanın en ince (11.98mm) dokunmatik ekranlı cep telefonu bileğinize takabileceğiniz bir kol saati formunda. İlk olarak CES’de prototipi gösterilen ürün 1.76 inch cam, çizilmez ekrandan ve çelik gövdeden oluşuyor.

Samsung’un S9110 dokunmatik ekranlı kol saat telefonu bu ay satışa sunuluyor. Yeni telefon Outlook ile senkronize edilebiliyor. Dünyanın en ince (11.98mm) dokunmatik ekranlı cep telefonu bileğinize takabileceğiniz bir kol saati formunda. İlk olarak CES’de prototipi gösterilen ürün 1.76 inch cam, çizilmez ekrandan ve çelik gövdeden oluşuyor.

Bluetooth 2.1, MP3 oynatma, dışarı ses verme, ses algılama gibi özellikleri bulunuyor.

Özellikleri

176 x 220 piksel, TFT TSP Ekran
40 MB dahili hafıza
630mAh batarya
Boyutlar: 57.5 x 41.1 x 11.98 mm
Ağırlık: 91 g

 Fiyat : 1,850 TL

Anasayfa > Tekno Haber > Kol Saati Cep Telefonu > Samsung Saat TelefonNot : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.
Saat telefon, saat telefonlar, samsung saat telefon, Samsung saat telefonlar,saat telefon fiyatıi, saat telefon özelliği