Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları
 PC TAKİP

bilgisayar takip yazılımı pc takip yazılımı pc takip programı indir yükle casus bilgisayardan telefon dinleme


Bedava bilgisayar takip programı indir demo yazılım
PC takip yazılımı indir ve yükle isterseniz demo yazılımı bilgisayarınıza kurup yazılımın nasıl çalıştığını test edebilirsiniz. Demo yazılımı 15 gün boyunca kısıtlı kullanmanızı sağlamaktadır.

Telefon dinleme programı indir, casus telefon dinleme yazılımı indir, bedava telefon dinleme programı indir, bedava casus telefon dinleme yazılımı indir şeklinde önünüze çıkan web sitelerine güvenmeyin indirdiğiniz yazılım cihazınıza zarar verebilir. Güvenmediğiniz sitelerden bedava lisansız yazılım indirmeyin.. casus yazılımlar


Casus Yazılım

Casus Yazılım pc takip

PC TAKİP PROGRAMI : Çocuğunuzun bütün gün bilgisayar başında olmasından rahatsız mı oluyorsunuz? CASUS YAZILIM : Çocukların ders niyetiyle bilgisayar başında arkadaşlarıyla sohbet ettiğini, ne tür arkadaşları olduğunu, kötü alışkanlıkların olup olmadığını casus PC takip yazılımı sayesinde haberdar olacaksınız. Bu tür casus yazılım lar güvenlik amaçlı programlanmış özel PC takip yazılımıdır.
PC takip yazılımı; casus bilgisayar, casus yazılımlar özel hayatı izleme ve takip etme amaçlı kullanılmaması gerektiğini hatırlatır bu yüzden PC takip yazılımı satın almadan önce bir avukata danışmanız gerekmektedir.  Demo için bedava bilgisayar takip programı indir.


PC takip yazılımı denemek için casus bilgisayar


Telefon dinleme yazılımı için tıklayınız...

Casus Yazılım : PC takip programı, Casus yazılım, Klavye kayıt edici yazılım, Gizli bilgisayar takip yazılımı

Fiyat: 90,00 TL

 


 
Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.


bedava casus yazılım pc takip yazılımı casus bilgisayar takip yazılımı pc takip yazılımı pc takip programı indir casus yazılım indir yükle casus bilgisayardan telefon dinleme programı indir Casus bilgisayar