Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları

GPS Araç Takip Cihazı Mıknatıs Kasa

gps araç takip cihazı


GPS araç takip ve dinleme cihazı aracınızın altına yapıştırmanız için özel üretilmiş bir uydu üzerinden takip cihazıdır. Güçlü (90 kg çekim gücü) mıknatısı sayesinde arabanın altına kolayca yapıştırabileceğiniz profesyonel casus GPS takip cihazıdır. Toz, su ve darbelere yatkın özel kutusu sayesine gözünüz arkada kalmayacaktır. Haftalarca şarj etmeden gizlice takip edebilirsiniz. Internet üzerinden size özel açacağımız kullanıcı adı, şifrenizle hiç ücret ödemeden uydu üzerinden canlı canlı nokta tespiti yapabilirsiniz. Montaj gerektirmeyen gizli takip amaçlı profesyonel casus cihazlardır. Emniyet ve İstihbarat birimlerine %7 indirim uygulanır.

Aracı takip ederken içini dinlemek istiyorsanız Casus GSM OTO sistemini taktırabilirsiniz.

Detaylı bilgi için :
Araç Takip Cihazı

Araç Takip Cihazı : Böcek GPS araç içi takip cihazı - araç takibi sistemleri - kişi izleme cihazı - araç gps cihazı

Fiyatı: 2,800,00 TL

SATIN AL

GPS Araç Takip Cihazı Montajlı

gps araç takip cihazı

Cihaz araçta kolayca gizlenebilecek kadar küçüktür ve kullanıcı tarafından fark edilmez. Cihazı ekibimiz tarafından takılmaktadır. Ekiplerimizin olmadığı illerde oto elektrikçi tarafından takabilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak araç içi dinleme cihazımız olan GSM OTO cihazı da taktırmanız mümkündür. GSM OTO Dinlemede mesafe sınırı yoktur. Cihaza takılan SIM kartın numarasını çevirmeniz yeterli.

Elektrik enerjisini aracın aküsünden aldığı için sınırsız süre dinleme ve izleme yapılabilirsiniz ve pil değiştirme derdi yoktur.


Gps Takip Cihazı

Fiyatı: 890,00 TL

SATIN AL

Cep Takip Programı

cep takip programı

Yazılım GPS özellikli Nokia cep telefonlarına yüklenebilir. Yazılım yüklü Nokia cep telefonunun nerede olduğunu veya izlediği güzergahı , internet üzerinden bilgisayarınızı veya cep telefonunuzu kullanarak izleyebilirsiniz. Daha basit olarak anlatmak gerekirse , Nokia cep telefonunuzu , bizim yazılımımızı kullanarak bir kişi veya araç takip cihazına çevirebilirsiniz. Daha da iyi olan kısmı ise telefonunuza yükleyeceğiniz bu yazılım , telefonun hiç bir menüsünde yüklü olduğuna dair bir belirti vermez. Yani yazılım tamamen gizli ve arka planda çalışır.

GPS Cep Takip Yazılımı Ne işe Yarar? Araç takip cihazı olarak kullanılabilir.Şirket elemanlarının takibi ve sahadaki organizasyonları için kullanılabilir.Aileler çocuklarına göz kulak olmak için kullanabilir.

cep takip - telefon takip

Fiyatı: 490,00 TL

SATIN AL

GSM OTO Araç İçi Dinleme

gsm oto dinleme cihazı

Araç İçi Dinleme Cihazı ; özel ekiplerimiz tarafından araç içine yerleştirip sim kart ile çalışan profesyonel bir cihazdır. Kendi telefonunuzdan GSM OTO cihazın içindeki sim kartı aradığınızda cihazın mikrofonu otomatik açılır ve bu sayede aracın içini dinlemenize olanak sağlar.

Cihaz enerjisini arabanın aküsünden aldığı için pil bitme derdi yoktur ve bulunması imkansız denecek kadar zordur. Oto elektrikçiler tarafından 20 dakikalık bir süre zarfında taktırabilirsiniz.

Cihaz araçta gizlenir ve kullanıcı tarafından fark edilmez. Dinlemede mesafe sınırı yoktur.Cihaza takılan SIM kartın numarasını çevirmeniz yeterli. Elektrik enerjisini aracın aküsünden aldığı için sınırsız süre dinleme yapılabilir ve pil değiştirme derdi yoktur.


Fiyatı: 790,00 TL

SATIN AL

Casus Ayakkabı

Tekno Haber
Profesyonelce hazırlanmış fark edilmesi imkansız kişi takip cihazı; erkekler için tasarlanmış 42 - 43 numaralı ayakkabı nereye giderse gitsin dünyanın her yerinde 3 metre yanılma payı ile harita üzerinde nokta tespiti yapılmaktadır. İçine gizlenmiş GPS cihazı yaklaşık 3 gün takip edilebilmektedir. Kolayca şarj edilebilir olması yanında su ve darbelere etkili kabı sayesinde uzun süre kullanabilirisiniz. İsrail yapımı casus ayakkabının değeri 2900,00 TL dir.  Siparişin tamamlanması yaklaşık 7-10 gündür.


Casus Ayakkabı Kaçırılma korkusu olan iş adamları ve özel yük taşımacılığında personellerin takibinde kullanılabilir. Ayrıca çocuklar içinde özel üretilebilmektedir.
 
Casus ayakkabı

Fiyatı : 2900,00 TL

Teknoloji Haber : Casusluk ayakkabı , kişi izleme takip cihazı, ajan ayakkabı, Casus ayakkabılar

SATIN AL

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.
böcekleri bulabileceğiniz tek yer dinleme cihazı casus cep telefonu için ise casus telefontelefon dinleme programları arasında en iyi web sitemiz telefon dinleme Mini böcek dinleme cihazı ve dinleme cihazları için ise dinleme cihazı web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.