Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları

GPS Araç Takip Cihazı - Turok

photo 3
 Anasayfa > GPS Araç Takip > Turok

GPS araç takip ve dinleme cihazı aracınızın altına yapıştırmanız için özel üretilmiş bir uydu üzerinden takip cihazıdır. Güçlü (90 kg çekim gücü) mıknatısı sayesinde arabanın altına kolayca yapıştırabileceğiniz profesyonel casus GPS takip cihazıdır. Toz, su ve darbelere yatkın özel kutusu sayesine gözünüz arkada kalmayacaktır. Haftalarca şarj etmeden gizlice takip edebilirsiniz. Internet üzerinden size özel açacağımız kullanıcı adı, şifrenizle hiç ücret ödemeden uydu üzerinden canlı canlı nokta tespiti yapabilirsiniz. Montaj gerektirmeyen gizli takip amaçlı profesyonel casus cihazlardır. Emniyet ve İstihbarat birimlerine %7 indirim uygulanır. Aracı takip ederken içini dinlemek istiyorsanız Casus GSM OTO sistemini taktırabilirsiniz.

Gps Araç Takip, Casus GSM OTO cihazı aracın içine monte edildiğinden dolayı arabanın bize getirilmesi gerekir veya mini ses kayıt cihazı olan b22 yi istediğiniz yere gizlice yerleştirebilirsiniz. Dedektiflik için mükemmel cihazlardan biridir.


Kesinlikle abartmıyoruz! GPS TUROK hiç şüphesiz dünyanın en iyi gerçek zamanlı araç takip cihazıdır.Cihaz , toz ve su geçirmeyen ,darbeye dayanıklı, çok güçlü yapışma (94 kg çekim gücü)  kapasitesine sahip mıknatıslı kutusu ile birlikte gelmektedir.GPS TURKO saniyeler içerisinde hedef aracın altına güçlü mıknatısı sayesinde yapıştırılabilir ve böylece sevdiklerinizi ve değerli varlıklarınızı etkin bir biçimde takip edip gözetim altında tutabilirsiniz.GPS cihazımız ile en az 20 gün boyunca her 5 saniyede bir rapor alabilir ve etkin bir biçimde takibinizi sürdürebilirsiniz.Canlı takip konsolunuzda cihazın ne kadar şarjının kaldığını gözlemleyebilir ve bitime yakın hemen yedek pili ile değiştirerek yeniden kullanabilirsiniz.

Pro Kişi İzleme Cihazı Araba Takip Sistemi

photo 3

Bizim GPS TUROK araç takip cihazımız diğerlerine hiç benzemez.Montaj gerektirmemesi , güçlü performansı ve uzun pil ömrü ile Türkiye'de İlk ve Tek.

Canlı Takip Konsoluna Girmek İçin Tıkla!

 (Lütfen canlı takip konsolunu görmek için 0 212 466 13 96 numaralı telefondan kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenin)

 Türkiye'de eşi ve benzeri olmayan bu GPS araç takip cihazı hakkında hiçbir abartı yapmıyoruz.Gücünü 6600mAH yüksek verimli pillerinden alan bu araç takip cihazı ile doğru kullandığınızda,aracın günde ne kadar yol kat ettiğine bağlı olarak, haftalarca ,hatta aylarca , gizli veya açık takip yapabilirsiniz.Aracın Türkiye'nin veya Dünyanın herhangi bir yerinde olması hiçbir şey değiştirmiyor , size özel online konsolunuzdan 24 saat boyunca izleme yapabiliyor veya konsola giriş yaptıktan sonra "Play Back" özelliğini kullanarak ,gün boyu hedef aracın hangi güzergahı izlediğini açıkça görülebiliyorsunuz.

 Kendinize özel şifreniz ile sadece sizin giriş yapabileceğiniz bir online konsol sunarak gizliliğinizi ve özelinizi garanti altına alıyoruz.Üstün özelliklere sahip konsolunuz sayesinde bir butona tıklayarak Google Maps,Google Earth,Virtual Maps ve Virtual Earth , platformları üzerinde hedef aracınızı gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.Sayfanın devamında aktif bir konsoldan alınmış örnek resimleri görebilirsiniz.Basitçe size sunduğumuz bu cihazın kalitesi gerçekten "Mükemmel".

Gizlice aracı takip eden mükemmel cihaz GPS takip cihazı arasında en sağlam ve güvenilir cihazlarıdan biridir.

photo 3

 Cihazın Kullanım Maliyeti Nedir? Cihazın kullanım maliyeti şaşırtıcı bir derecede ucuzdur.Cihazı size kullanıma hazır kontörlü bir "Vodafone" hat ile birlikte veriyoruz. Böylece hiçbir şey ile meşgul olmanıza gerek kalmadan hemen takibe başlayabiliyorsunuz.Bu SIM kart sayesinde hedef aracın GPS lokasyonu online konsolunuza GPRS ile rapor ediliyor. Kısacası sadece 30 - 40 kontör ile haftalarca hedef aracı takip edebiliyor ve kontör eksildiğinde internet üzerinden kontör yükleyerek uzun zaman takibinizi sürdürebiliyorsunuz. Unutmayın size sunduğumuz bu GPS araç takip cihazı gerçekten mükemmel ve rakipsizdir.Ürünümüze o kadar  güveniyoruz ki %100 iade garantisi ile satıyoruz.
Cihazın Kullanım Maliyeti Nedir?

Cihazın kullanım maliyeti şaşırtıcı bir derecede ucuzdur.Cihazı size kullanıma hazır kontörlü bir "Vodafone" hat ile birlikte veriyoruz. Böylece hiçbir şey ile meşgul olmanıza gerek kalmadan hemen takibe başlayabiliyorsunuz.Bu SIM kart sayesinde hedef aracın GPS lokasyonu online konsolunuza GPRS ile rapor ediliyor. Kısacası sadece 30 - 40 kontör ile haftalarca hedef aracı takip edebiliyor ve kontör eksildiğinde internet üzerinden kontör yükleyerek uzun zaman takibinizi sürdürebiliyorsunuz.

Unutmayın size sunduğumuz bu GPS araç takip cihazı gerçekten mükemmel ve rakipsizdir.Ürünümüze o kadar  güveniyoruz ki %100 iade garantisi ile satıyoruz.

 

Kullanım Alanları Nelerdir?

 1. Otomobilinizi , iş makinanızı , otobüsünüzü vb varlıklarınızı takip edebilirsiniz.
 2. Çocuklarınızın araçlarıyla nerelerde gezdiklerini ve ne kadar hız yaptıklarını online konsolunuzdan gerçek zamanlı izleyebilir ve onları daha güvenli araç kullanmaları konusunda uyarabilirsiniz.
 3. Eşinizin veya sevgilinizin size sadık kaldığından emin olabilirsiniz.
 4. Dedektifler ve emniyet birimleri bu cihaz sayesinde çok daha kolay şüpheli takibi yapabilirler.
 5. Nakit veya çek tahsilatı yapan elemanlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.
 6. Kısacası araç takibinin gerektiği her durumda GPS Turko görevini eksiksiz ve basitçe yerine getirir.

GPS TUROK Araç Takip Cihazının Özellikleri:

 1. 5 saniyede bir gerçek zamanlı raporlama.
 2. Herşeyi ile kullanıma hazır.Satın alındığı andan itibaren anında izlemeye başlanılabilir.
 3. Darbeye dayanıklı,su , toz ve kir geçirmez mıknatıslı kutusu ile hedef aracın altına yapıştırılabilir.
 4. 94 kg tutma gücüne sahip mıknatıslı kutusu ile aracın altından düşme riski sıfırdır.
 5. Şarjedilebilir 6600mAH güçlü pillere sahiptir.
 6. En son SirfStarIII Teknolojisine sahip dahili anteni ile kapalı alanlarda bile GPS sinyali alabilir.
 7. Dahili hafızası sayesinde GPRS bağlantısının kaybolduğu durumlarda , izlenen güzergahı kaydederek bağlantı tekrar sağlandığında online konsolunuza gönderir.Böylece hiçbirşey kaçırmadığınızdan emin olursunuz.
 8. Dahili hareket algılayıcı özelliği ile aracın hareket etmediğini algılayıp raporlamayı durdurur böylece hem maddi olarak tasarruf hem de pil tasarrufu sağlarsınız.
 9. Geo-Fencing özelliği sayesinde önceden gidilmesi muhtemel adresleri  belirleyerek , hedef araç bu adrese ulaştığında ve ayrıldığında ,SMS veya Eposta ile otomatik olarak haberdar edilirsiniz.
 10. Online konsolunuzun takvimini kullanarak belli bir zaman aralığındaki raporları veya başlangıç tarihinden itibaren izlenen tüm güzergahları ,printerdan yazılı çıktı olarak alabilirsiniz.
 11. Pil kapasitesi aşırı yoğun kullanımda minimum 20 gün.Seyrek kullanımlarda aylarca şarj gerektirmeden çalışabilir. 
 12. Online konsolunuz üzerinden pil ömrünü anlık takip edebilirsiniz.
 13. Çok yönlü online konsolu sayesinde hedef aracı ister Google Map, ister Google Earth ,İster Visual earth platformları üzerinden gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.
 14. Sadece 5 metre yanılma payı ile hedef aracın lokasyonu izlenebilir.
 15. Online konsolunuz otomatik olarak güncellenir.Her defasında sayfayı yenilemenize gerek kalmaz.
 16. Play Back özelliği sayesinde baştan sona tüm izlenen güzergah tekrar tekrar izlenebilir.
 17. Tri-Band modem özelliği ile tüm dünyada etkin bir şekilde çalışır.
 18. 5.45 x 4 x 2.12 cm büyüklüğündedir.
 19. Vodafone kontörlü hat paket içerisinde kullanıma hazır olarak verilir.

 Araç Takip Cihazı : Böcek GPS araç içi takip cihazı

Fiyatı: 2800,00 TL

SATIN AL

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.
GPS Takip Cihazı | Araç Takip Cihazı| GPS Takip Cihazı | Araç Takibi | GPS Takip | Gizli Araç Takibi | Gizli Araç Takip Cihazı  | Kişi İzleme Cihazı