Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları

Gizli Kamera Fiyatları

casus kamera kalem
   

Günümüzde kullanılan teknoloji sayesinde cihazlar artık öyle küçüldü ki kameranın kalemin içine yerleşmesine kadar götürdü bizi. Fakat en büyük problemlerden biride gizli kameranın yüksek güçle enerji harcaması pil boyotlarını düşürmemektedir. Özel teknik ekiplerimiz cihazları modifye ederek enerji seviyesini yükseltmektedir. fakat bu cihazın boyutu birazda olsa büyümektedir.
    Kablosuz kalem kamera ile özel güvenlik amaçlı görüntüleme ihtiyaçlarında kullanılabilecek profesyonel gizli kamera sistemidir. İstediğiniz elektrikli ev aletin içine yerleştireceğimiz özel mini casus kamera sayesinde evinizin herhangi bir bölümünü gizlice kayıt eden sistemler mevcuttur. Bu tür sistemler özel teknik servis elemanlarımız ihtiyacınıza göre hazırlamaktadır. Evinizin güvenliğini üst seviyede tutmanızı sağlayacak sistemleri sizin isteğiniz şekilde gizliliğini sağlayabiliriz. Kablosuz kameralar sayesinde kablo derdine son verdik. casus 3G sistemi ile yakında sizlere 3g casus kameralar sayesinde sınırsız mesafeden evinizi, iş yerinizi gizlice izleyeceksiniz.

Gizli Kamera : Profesyonel casus kamera sistemini istediğiniz bir cihazda gizleyebilirsiniz

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.
Gizli Kamera Fiyatları | Casus kamera | Gizli kamera |