Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları


Dinleme Cihazları

Ortam Dinleme Cihazları

Gizlice bir odadaki sesleri belli bir mesafeden veya sınırsız mesafeden dinlemenizi sağlayan özel minik cihazlarıdır. Bir ortamdaki sesi duymanız için dinleme cihazın o ortamda olması gerekmektedir. Ayrıca casusluk amacıyla geliştirilmiş mikro ses kayıt cihazları da ortam dinleme amacıyla kullanılabilir.
Priz Ortam Dinleme Cihazıpriz dinleme cihazı

Üçlü priz dinleme cihazı profesyonelce hazırlanmış GSM verici tabanlı cihaz olduğundan sim kart yerleştirilmiş şekilde kullanıma hazır satın alabiliyorsunuz. Yapmanız gereken sadece prizin içindeki sim kart numarasını çevirmek. Kullanımı çok kolay olan priz dinleme cihazın 15 metre kare ortamdaki sesleri net bir şekilde hassas mikrofonu sayesinde duyabilirsiniz. Mesafe sınırı olmadan km lerce mesafeden dinleme imkanı.
 
Her odaya rahtlıkla kullanma imkanı olan çoklu prizin avantajı ise pil bitme derdinin olmamasıdır. Sürekli prizde olduğu sürece sınırsız dinleme imkanı sunar. Priz Dinleme Cihazı

Fiyatı: 690,00 TL

SATIN AL

A31 Ortam Ses Kayıt CihazıSes kayıt cihazı

Dünyanın ikinci en küçük ''mikro mini ses kayıt cihazı'' her ortam da rahatlıkla her objenin içine veya eşyaların kenarına kolayca gizlenebilir. Ses ile aktivasyon özelliği bulunur. Uzun süre ses kayıt kapasitesi bulunmaktadır.. Şarj edilebilir dahili Lithium ion pillere sahip olması sizi pil derdinden kurtarıyor.

Metal kasa. Ölçüleri sadece 29x12x15mm
Şaka gibi ama sadece 6 gr ağırlığında.
300 saat ses kayıt kapasitesi.
140 saat pil süresi (VAS modunda)
Şarjedilebilir Lio - Pol piller
A31 ses kayıt cihazı

Fiyatı: 1,390,00 TL

SATIN AL

B22 Ortam Ses Kayıt Cihazıb22 ses kayıt cihazı

Dünyanın en küçük ''mikro mini ses kayıt cihazı'' her ortamda rahatlıkla her objenin içine veya eşyaların kenarına kolayca gizlenebilir. Ses ile aktivasyon özelliği bulunur. Uzun süre ses kayıt kapasitesi bulunmaktadır.. 2240 dakikalık sese duyarlı  yaklaşık üç gün pil ömrü olan bu cihaz hassas moda getirildiğinde ufak fısıltıları bile kayıt edecek kalitede ses kaydı yapar. ortam dinleme cihazı

Sol tarafta görmekte olduğunuz resimdeki demir para sadece cihazın büyüklüğünü tahmin etmeniz için yan yana gösterilmiştir. Demir paranın herhangi bir alternatifi yoktur, cihazın içine yerleşilmemektedir. Ses kayıt cihazın içine 3v saat pil takılır.
B22 Ses Kayıt Cihazı

Fiyatı: 1290,00 TL

SATIN AL

Sabit Hat Telefon Dinleme Cihazıortam dinleme cihazı

Sabit hat dinlemede kullanılmış olan son teknoloji GSM üzerinden ortam dinleme yapılır. Herhangi bir sim kartı telsiz telefonun altındaki üniteye takmanız yeterlidir. Cep telefonunuzdan ortam dinleme  cihazına bir mesaj göndererek cep telefonunuzu tanıtıyorsunuz. Bu sayede sabit telefonda görüşme başladığı anda içine takmış olduğunuz sim kart sizi SMS ile bilgilendiriyor. Sabit telefonun içindeki sim kart numarasını çevirip dinlemeye başlıyorsunuz. Kullanımı çok basit hem ortam dinleme hem de telefon görüşmelerini dinlemiş olursunuz.
 
Dinleme cihazları arasında fark edilmeyecek profesyonel üründür. İş yerinizde çalışanlarınız için kullanılabilecek  mükemmel cihazlardan biridir. Sürekli enerjisini elektrikten aldığı için pil bitme derdi yoktur, GSM üzerinden dinleme yapıldığı için mesafe sınırı yoktur, sese duyarlı olduğu için ses olduğu zamanlarda dinleme yaparsınız.  Resim de gördüğünüz telefon örnek bir cihazdır .
Sabit Hatlı Telefon Dinleme

Fiyatı: 1,850,00 TL

SATIN AL

GSM Dinleme Cihazıgsm oto dinleme cihazı

GSM Böcek dinleme cihazı Mikro mini GSM dinleme cihazı ile dinlemek istediğiniz ortamı kesintisiz dinleyin. Sistem isteğe göre içerisine herhangi bir operatörün sim kartı takılarak anında kullanıma hazır hale gelebiliyor. GSM Mikro mini dinleme cihazına sim kart takmak bir telefona sim kart takmaktan daha da kolay. Dinlemek istediğiniz ortamdaki sesleri başkalarının dinleme riski olmadan mikro mini GSM dinleme cihazı ile denetleyin.
Kendinize ait herhangi bir mekanı veya aracınızı bir sim kart takarak çalıştırın ve dünyanın her yerinden dinleyin. * Üstelik bu cihazın, (opsiyonel) programlanabilen versiyonunda numara tanımlayabilir ve cihaz ortamda herhangi bir ses algıladığında tanımladığınız telefon numaranızı anında arayarak ortamda bulunan sesleri dinletir. Cihaz ses algılama özelliği sayesinde ev ve iş yerleri için bir alarm ve dinleme sistemi olarak da kullanılabilir.
GSM Dinleme Cihazı

Piyasada satılan taklit ürünler hem batarya süresi kısa hemde ortamda ses olduğunda uyarı vermez.

Fiyatı: 620,00 TL

SATIN AL

GSM OTO Araç İçi Dinleme Cihazıgsm oto dinleme cihazı

Araç İçi Dinleme Cihazı ; özel ekiplerimiz tarafından araç içine yerleştirip sim kart ile çalışan profesyonel bir cihazdır. Kendi telefonunuzdan GSM OTO cihazın içindeki sim kartı aradığınızda cihazın mikrofonu otomatik açılır ve bu sayede aracın içini dinlemenize olanak sağlar.

Cihaz enerjisini arabanın aküsünden aldığı için pil bitme derdi yoktur ve bulunması imkansız denecek kadar zordur. Oto dinleme cihazın yanında ayrıca oto takip cihazıda isterseniz takip cihazın fiyatı : 1290,00 TL dir.Oto takip cihazı ve araç içi dinleme cihazı birlikte almak isterseniz fiyatta özel indirimler yapılmaktadır.  Bayilerimizin bulunduğu iller dışında oto elektrikçiler tarafından 20 dakikalık bir süre zarfında taktırabilirsiniz.
Araç Takip Cihazı

Fiyatı: 790,00 TL

SATIN AL

Duvar Arkası Dinleme CihazıTekno Haber
Duvarın arkasını dinleyebilen duvar dinleme cihazı. Duvarın arkasında neler konuşulduğunu merak edenler için profesyonel bir duvar dinleme cihazı dır. Bir kulaklık ve özel başlığı duvara dayamanız yeterlidir. Duvarın arkasındaki ses titreşimlerini çok hassas mikrofonlar sayesinde kulaklığa iletiyor.. Ofisinizde veya evinizde arkanızda neler konuşulduğunu yan odadan dinleyebilirsiniz..

Duvar Dinleme Cihazı Gizlice duvarın arkasındaki konuşmaları dinlemek için üretilmiş Japon malı ortam dinleme cihazıdır..

duvar arkası dinleme cihazı

Fiyatı: 1,190,00 TL

SATIN AL

Ses Değiştirici - TelefonTekno Haber
Sesinizi değiştiren özel bir cihaz aslında bu bir cep telefonu üstelik şık bir telefon diyebiliriz. Çok özelikli bu cep telefonu sayesinde sesinizi bir çocuk sesine veya bir bayan sesine çevirebiliyor, 10 ayrı tonda ses değişikliği yapabilmektedir. Ayrıca arka plan tonuda değiştirebiliyorsunuz.Tam 20 farklı arka plan ses efekti ile konuştuğunuz kişiye farklı bir ortamda bulunduğunuz hissini verebiliyorsunuz. Mesela ofiste otururken , 'İstasyon' ses efektini seçerek konuştuğunuz kişinin sizi tren istasyonunda sanmasını sağlayabiliyorsunuz. Küçük beyaz yalanlar ve komik şakalar için etkili bir özellik.

Sesi Değiştiren Telefon
Bu özeliklerin yanı sıra telefonun TV özelliğini de kullanabiliyorsunuz İnternete bağlanmadan kontör harcamadan ücretsiz istediğiniz yerde TV seyredebileceksiniz. .
Ses Değiştiren Telefon


Fiyatı: 450,00 TL

SATIN AL

Böcek Dinleme Cihazıböcek dinleme cihazı

Böcek vericilerden en profesyonel uzak mesafeli dinleme cihazı özel alıcı telsizi ile beraber verilmektedir. İstihbarat birimlerin en çok kullandığı bu model cihazın yaklaşık 150 ila 200 metre mesafeden net algılarsınız.

Uzun süre pil dayanma süresi ve kaliteli berrak sesi sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacak kadar profesyonel bir dinleme cihazıdır. İsrail yapımı bu özel dinleme cihazı piyasada satılan 20 metre çık alanda çeken cihazlardan değildir. Cihaz hassas mikrofonu sayesinde ufak fısıltıları bile duyabilecek güçlü mikrofonlara sahiptir. Her yere kolayca saklanabilecek küçüklüğünde bu cihazı güvenle alabilirsiniz. UHF Böcek Dinleme Cihazı

Fiyatı: 1190,00 TL

SATIN AL

Böcek Sabit Hat Dinlemeböcek dinleme cihazı

Böcek vericilerden en profesyonel uzak mesafeli dinleme cihazı, özel alıcı telsizi ile beraber verilmektedir.

Sabit telefon dinleme en çok tercih edilen bu model cihazın yaklaşık 150 ila 200 metre mesafeden net algılarsınız.

Pil dayanma süresi sınırsızdır ve kaliteli berrak sesi sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacak kadar profesyonel bir dinleme cihazıdır.
Böcek Sabit Hat Dinleme
Her yere kolayca kullanabileceğiniz  bu cihazı güvenle alabilirsiniz.

Fiyatı: 1250,00 TL

SATIN AL

DVD Dinleme Cihazıcasus kulaklık

DVD cihazın içine yerleştirilmiş GSM böcek verici ile mesafe sınırı olmadan uzaktan dinleyebilmektesiniz.Cihaz prize takılı olduğu sürece şarj problemi, pil bitme derdi olmayacaktır. Dinleme cihazını istediğiniz bir elektrikli ev aletin içine yerleştirmekteyiz.

Aklınıza gelebilecek elektrikle çalışabilen tüm ev aletlerin içine ses dinleme cihazı veya gizli kamera yerleştirebilen personellerimiz bulunmaktadır. DVD Dinleme Cihazı

Fiyatı: 900,00 TL

SATIN AL

Ses Dinleme CihazlarıTekno Haber

Lazer dinleme cihazı : Dinleme cihazlarında profesyonel cihazlardan biridir. Ortamı dinlemek için o ortama herhangi bir dinleme cihazı yerleştirmeniz gerekmiyor. 500 metre mesafeden lazeri odakladığınız ortamdaki sesi dinler ve anında kayıt edersiniz.

Emniyet ve Askeri birimlere satılmaktadır...

Daha fazla bilgi için tıklayın...

Lazer Dinleme Cihazı

Fiyatı: 55,000,00 Euro

SATIN AL

Casus Fare Mouse Ortam Dinleme CihazıTekno Haber

Dinleme cihazlarında gizlilikte son nokta diyebileceğimiz yepyeni bir ürünle karşı karşıyasınız. Casus farenin içine bir sim kartı yerleştirmeniz ve dinlemek istediğiniz ortama kullanılması yeterlidir. Herhangi bir telefondan içine takmış olduğunuz sim kartın numarasını çevirip direkt dinlemeye geçersiniz.

Önemli özelliklerinden biri ses duyarlı olmasıdır. Ortamda ses algıladığında sizi sms ile uyarmaktadır.   Casus Fare Mouse

Piyasada satılan taklit ürünler hem batarya süresi kısa hemde ortamda ses olduğunda uyarı vermez.

Fiyatı: 650,00 TL

SATIN AL

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.