Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları

Casus Telefonlar

Casus telefon ve telefon dinleme programlarında yeni programlanmış casusbocek yazılımı ile telefondaki aktif görüşmeyi ister canlı ister kayıt halinde dinlemeniz mümkün olacak. Casus telefon dinleme yazılımı uzaktan yüklenmesi mümkün değil ancak bilgisayarınızdan dinlemek istediğiniz cep telefonuna bluetooth yardımı ile gönderip manuel olarak yüklemeniz gerkiyor.. Telefon dinleme programları mini dinleme cihazları ve ses verici böcekleri bulabileceğiniz tek yer dinleme cihazı casus cep telefonu için ise casus telefontelefon dinleme programları arasında en iyi web sitemiz telefon dinleme Mini böcek dinleme cihazı ve dinleme cihazları için ise dinleme cihazı web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Casus Cep Telefonu Dinleme

Casus telefon sistemi hedef kişinn telefonun yüklenen bir yazılım sayesinde size casusluk eden bir cihazdır. Karşı tarafın telefonuna müdahalede bulunmadan dinlemeniz imkansızdır. Casus telefon istediğiniz kişiyi dinlemeniz için yapılmış bir program değildir bu yüzden uzaktan yüklenmesi imkansızdır. Birini dinlemeniz için onun telefonu elinizde olması gerekmektedir. Bu  yazılımı bilgisayardan kablo bağlantısı veya bluetooth bağlantısıyla yapılmaktadır.

Casus Telefon

 
Casus telefon, Ortam dinleme, Telefon dinleme, Sms takibi, Yer belirleme sistemleri. Ayrı ayrı özelliklerle veya hepsi bir arada bütün özellikleri ile telefon dahil fiyatları aşağıdaki gibidir. Dinlemek istediğiniz kişinin telefonun modeli uyumlu ise telefon dinleme programını satın almanız yeterlidir.  Sadece yazılım fiyatlarını görmek için telefon dinleme programı linkini tıklayınız..

Casus böcek firması olarak Flash TV ye haber olan web sitemizdeki casusbocek yazılımın nasıl çalıştığını görebilirsiniz.
 

CASUS TELEFON NOKIA N8

casus telefon n8


Casus telefona Nokia N8 Yüksek versiyonlu 3G dinleme paketleri yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Programın özeliklerine göre satın alabilirsiniz.

Nokia N8 özellikleri 12mp kamera, anında mesajlaşma, e-posta ve sevdiğiniz çevrimiçi sosyal ağlar vasıtasıyla profesyonel ve kişisel yaşamınızdaki kişilere sorunsuzca bağlanın.

Anasayfa
> Casus Telefon : Nokia N8 Fiyatı

SATIN AL

CASUS TELEFON NOKIA E5

casus telefon c6


Casus telefona Nokia E5 düşük versiyonlu yazılımı, yüksek versiyonlu 3G dinleme paketleri yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefonun özeliklerine göre satın alabilirsiniz.

Anında mesajlaşma, e-posta ve sevdiğiniz çevrimiçi sosyal ağlar vasıtasıyla profesyonel ve kişisel yaşamınızdaki kişilere sorunsuzca bağlanın.

Anasayfa
> Casus Telefon : Nokia E5 Fiyatı

SATIN AL

CASUS TELEFON NOKIA C5

nokia c5 fiyatı


Casus telefona Nokia C5 düşük versiyonlu yazılımı, yüksek versiyonlu 3G dinleme paketleri yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefonun özeliklerine göre satın alabilirsiniz. Telefon dinleme, ortam dinleme, Sms takibi veya hepsi bir arada Full paket için ayrı ayrı fiyatlar aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

Anasayfa
> Casus Telefon : Casus Telefon Nokia C5

SATIN AL

CASUS TELEFON NOKIA X6

casus telefon c5


Casus telefona Nokia x6 3g dinleme yazılımı veya düşük versiyonlu yazılımı yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Son zamanlarda en çok tercih edilen pahalı telefonlar arasında yer almaktadır. Telefonun özeliklerine göre satın alabilirsiniz. Telefon dinleme, ortam dinleme, Sms takibi veya hepsi bir arada Full paket için ayrı ayrı fiyatlar aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

Anasayfa
> Casus Telefon : Nokia X6 Fiyatı

SATIN AL

CASUS TELEFON NOKIA C6

casus telefon c6


Casus telefona düşük versiyonlu yazılımı yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefonun özeliklerine göre satın alabilirsiniz. Telefon dinleme, ortam dinleme, Sms takibi veya hepsi bir arada Full paket için ayrı ayrı fiyatlar aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

Anasayfa
> Casus Telefon : Nokia C6 Fiyatı

SATIN AL

CASUS TELEFON NOKIA N70

casus telefon n70


Casus telefona düşük versiyonlu yazılımı yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefonun özeliklerine göre satın alabilirsiniz. Telefon dinleme, ortam dinleme, Sms takibi veya hepsi bir arada Full paket için ayrı ayrı fiyatlar aşağıdaki linkten kontrol edebilirsiniz.

Anasayfa
> Casus Telefon : Casus Telefon Nokia N70

SATIN AL

Casus Cep Nokia N72

casus telefon n72


Casus telefona Nokia N72 cep telefonu sadece sms takibi, ortam dinleme ve telefon dinleme özellikleri ayrı ayrı veya full özelliği telefona yüklenmiş halde satın alabilirsiniz.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia N72

SATIN AL

Casus Nokia N81

casus telefon n82


Casus Nokia N81 cep telefonu ile istediğiniz kişiyi hem sms takibi, ortam dinleme ve cep telefondaki görüşmeyi uzaktan sınırsız mesafeden dinlemenizi sağlayan mükemmel bir cep telefonudur.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia N81

SATIN AL

Telefon Dinleme Nokia E65

casus telefon e65


Profesyonel Nokia E65 telefon dinleme ve ortam dinlemede sorunsuz çalışan en sağlam bir cep telefonudur. Ses dinleme cihazı Nokia e65 gizli telefon dinleme cihazı.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia E65

SATIN AL

Casus Telefon Nokia 6120

casus telefon nokiai 6220
Casus telefona 6120 cep telefonu telefon dahil bütün özellikleri veya ayrı ayrı özelliklerini satın alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki tıklayarak detayları görebilirsiniz.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia 6120

SATIN AL

Dinleme Cihazı Nokia E66

casus telefon e66


Nokia E66 düşük versiyonlu yazılım yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefon dinleme, ortam dinleme, Sms takibi veya hepsi bir arada Full paket için ayrı ayrı fiyatlar aşağıda listelenmiştir.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia E66

SATIN AL

Casus Cep Nokia N95

casus telefon n95


Casus Cep Nokia N95 versiyonlu yazılım yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefon dinleme, ortam dinleme, Sms takibi veya hepsi bir arada Full paket için ayrı ayrı fiyatlar aşağıda listelenmiştir.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia N95

SATIN AL

Nokia Casus Telefon N97

casus telefon n97


Casus telefon N97 telefona 3G versiyonlu yazılım yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefonun özeliklerine göre satın alabilirsiniz. Telefon dinleme, ortam dinleme, Sms takibi istediğiniz özelliği ile telefon dahil satın alabilirsiniz.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia N97

SATIN AL

Nokia Telefon Dinleme E72

casus telefon e72


Casus telefon Nokia E72 3G versiyonlu yazılım yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefonun özeliklerine göre satın alabilirsiniz. Telefon dinleme, ortam dinleme, Sms takibi veya hepsi bir arada Full paket için ayrı ayrı fiyatlar aşağıda listelenmiştir.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia E72

SATIN AL

Dinleme Cihazı E75

casus telefon n97 mini


E75 casus cep telefon modeline Profesyonel 3G versiyonlu yazılım yüklenmiş, kullanıma hazır bir şekilde  teslim edilir. Telefonun özeliklerine göre satın alabilirsiniz.

Anasayfa > Casus Telefon : Casus Telefon Nokia E75

SATIN AL

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.