Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişimCASUS KAMERA

Evinizin güvenliğini üst seviyede tutmanızı sağlayacak görüntülü dinleme cihazları sizin isteğiniz şekilde gizliliğini sağlayabiliriz. Kablosuz kameralar sayesinde kablo derdine son verdik. casus 3G sistemi ile yakında sizlere 3g casus kameralar sayesinde sınırsız mesafeden evinizi, iş yerinizi gizlice izleyeceksiniz.


Gizli kameralar genelde 2 saat çekim yaparken yeni geliştirdiğimiz gizli kamera yaklaşık 12 saat kayıt yapabilmekte ve boyutu bir sigara paketi boyutunda bu mükemmel gizli kamera sayesinde evinizi saatlerce gözetleyebilirsiniz.

Bulunduğumuz iller Gizli kamera Ankara, Gizli kamera İzmir, Gizli kamera Adana, kalem kamera adana, kalem kamera Ankara, kalem kamera İzmir

Gizli Kamera Sistemleri

Gizli Kameralar

Gizli kameralarda yeni bir dinleme cihazı

Gizli kameralar genelde 2 saat çekim yaparken yeni geliştirdiğimiz gizli kamera yaklaşık 12 saat kayıt yapabilmekte ve boyutu bir sigara paketi boyutunda bu mükemmel gizli kamera sayesinde evinizi saatlerce kayıt altına alabileceksiniz.


Gizli kamera fiyatları ve özellikleri : Hiç bir yerde bulamayacağınız özel yapım gizli kamera ve dinleme cihazları artık çok uzun süre izleme ve duyma imkanına sahip olcaksın. Ses ve görüntü iletimi yapan radyo frekansı ile çalışan böcek vericiler sayesinde uzaktan takip edebileceksiniz. Gizli kameralar genelde bir evin köşesine yerleştirmeniz için üretilmiş olup kayıt edilmektedir. Gizli kamera ve dinleme cihazları uzun süre takip için bizimle irtibata geçin.

Gizli Kamera - Casus Kamera

 
Kablosuz Gizli Kamera;
özel güvenlik amaçlı görüntüleme ihtiyaçlarında kullanılabilecek profesyonel gizli kamera sistemidir. İstediğiniz elektrikli ev aletin içine yerleştireceğimiz özel mini casus kamera sayesinde evinizin herhangi bir bölümünü gizlice kayıt edebilirsiniz. Bu tür gizli kamera sistemleri özel teknik servis elemanlarımız ihtiyacınıza göre hazırlamaktadır...

Dadı kontrolünde, iş yerinizde, arabanızda, sınırsız kamera kaydı yapan özel cihazlar, üzerinizde her yerde kullanabileceğiniz profesyonel gizli kamera sistemleri.

Duvar Saati Gizli Kamera

duvar saati gizli kamera 12 saat kayıt


Duvar saati gizli kamera ile gözünüz arkada kalmayacak.
Evinizdeki dadının bebeğinize kötü muamele yapmasından mı şüpheleniyorsunuz ?
İşte size en gelişmiş şüphe uyandırmayan şık bir saat görünümünde gizli kamera. Sizin için 12 saatten fazla renkli sesli gizli kayıt yapan bu saat kamerayı yaptık...

Bu şık saat gizli kamera evinizde,iş yerinizde hiç bir şüphe uyandırmadan 12 saat kesintisiz renkli ve sesli kayıt yapar.
Kaydettiğiniz görüntüleri özel USB kablosu ile bilgisayara takıp izleyebilirsiniz.
Ürünü kullanmaya başladığınızda ne kadar dahice bir ürün olduğunu göreceksiniz.
 Duvar saati kamera

Fiyatı: 750,00 TL

SATIN AL

Masa Saati Gizli Kamera

masa saati kamera


Ürünümüzle yapılan 40 dakikalık kayıt yaklaşık 1GB lık bir hafıza alanını doldurur. 32GB lık hafıza kartıyla yaklaşık 21 saatlik video kaydı yapılabilir. Bu ürünle 16GB lık hafıza kartıyla 12 saat boyunca aralıksız kayıt yapabilirsiniz. Uzaktan Kumandalı Masa Saati Kamera Özellikleri Micro SD kart desteği
Video kayıt süresini belirleyen 2 değişken vardır. 1. hafıza kapasitesi, 2. pil amperaj kapasitesi.
Gizli kamera ürünlerinde 180mAh lik bir pil yaklaşık olarak 1 saatlik video kaydına tekabül eder. Ürünümüzün pili 2200mAh olduğundan 2200mAh/180mA = 12.2h yani 12 saatten daha uzun bir video kaydı yapılabilir.


 Masa saati kamera


Fiyatı: 650,00 TL

SATIN AL

Casus Kalem Kamera

casus kalem kamera


Gömleğinizin cebine koyduğunuz bu kalem şeklindeki video kamera, üzerindeki hassas renkli lens ve mikrofon aracılığıyla çektiği görüntü ve sesleri açık alanda 100m içerisinde herhangi bir yere yerleştirebileceğiniz alıcısına gönderiyor. Ve burada izleyip bilgisayarınıza kayıt etmenizi sağlıyor. Özel alıcısı sayesinde bilgisayarınızın TV kartına veya televizyondan canlı görüntüleri izleyebilirsiniz. Kapalı alan çekim garantisi yoktur kapalı alanda 10m ila 50m gibi mesafeden çekim yapabilir.
kablosuz gizli kamera
Kalem kameralarda arıza sıkıntısı yüzünden satışı durdurulmuştur.

Fiyatı: 950,00 TL

SATIN AL

Evrak Okuyabilen Casus Kamera

casus kamera evrak okuyucu


Profesyonelce hazırlanmış özel kamerasıyla açık alanda 5km kapalı alanda 300 - 1000 metre çekebilen düğme kamera ürettik. Hiç bir yerde bulamayacağınız bu özel ürün ile A4 Kağıdın yarısını 10 - 12 puntoluk yazıyı net okuyan eşsiz bir kameraya sahiptir. Toplantılardaki evrakları gizlice uzak mesafedeki alıcısına kayıt etme imkanı. Sipariş üzerine kamera üretilir..

profesyonel evrak okuyabilen kamera

Fiyatı: 3,700,00 TL

SATIN AL

UYDU Receiver Gizli Kamera

casus kulaklık

DVD içine yerleştirilmiş profesyonel bir uzatan izlenebilen casus kamera. Evinizi kendi cep telefonunuzla istediğiniz zaman izleyebiliyorsunuz. Sürekli prizde olduğundan pil bitme derdi yoktur. Hem görüntü izleme hem de ortamdaki sesi dinleyebiliyorsunuz. Dadı izleme cihazı olarak ta kullanabilirsiniz.

Uzman ekiplerimizce bu cihazı Uydu, Müzik seti, DVD veya istediğiniz bir elektrikli ev aletin içine yerleştirebilir.. . Uydu Receiver Gizli Kamera
 

Fiyatı: 2,060,00 TL

SATIN AL

3G Casus Kamera

casus kulaklık


Sigara paketi büyüklüğünde olan bu cihazı bıraktığınız bir ortamı sınırsız mesafeden hem dinleyip hem de izleyebiliyorsunuz. 5 saat kesintisiz izleme 1 hafta bekleme süresi olan bu cihaz sadece bizde bulabilirsiniz.

Bebek bakıcıları veya personelleriniz için bir güvenlik kamerası olarak ta kullanabilirsiniz.
. 3G Gizli Kablosuz Kamera iş yeri ve eviniz için özel yapım kablosuz kamera sistemleri kurulur bunun için bizimle iletişime geçiniz. kablosuz kamera sistemleri

Fiyatı: 1,700,00 TL

SATIN AL

Kol Saati Gizli Kamera

saat kamera


Casus saat kamera olduğu anlaşılması çok zor olan bu cihaz sayesinde istediğiniz an video çekimi yapabiliyorsunuz. Casus saat kameralar arasında en yüksek kapasiteye sahip olan tek cihazdır. 8GB hafızası sayesinde saatlerce kayıt yapabilirisiniz.r. Saat kamera

Fiyatı: 590,00 TL

SATIN AL

Harekete Duyarlı Casus Kamera

düğme kamera


Düğme ve vida görünümde mikro casus kamera sayesinde gizli görüşmelerinizi hem ses hem de görüntülü kayıt edebilirisiniz. İsterseniz kamufle edip harekete duyarlı bir kamera olduğu için  saatlerce bekleyip hareket algıladığında sadece kayıt eder. İsterseniz ofisinizde gizli bir yere vida başlığı sayesinde gizleyebilirsiniz.  Düğme Gizli Kamera

Harekete Duyarlı Casus Kamera

Fiyatı: 950,00 TL

SATIN AL

Kara kutu casus kamera

düğme kamera


Sigara paketi büyüklüğündeki bu casus kara kutu ile 6 saat şarj suresi sayesinde ve harekete duyarlı olmasından dolayı 6 saat yüksek kalitede görüntü kaydı yapar.

Kara Kutu Casus Kamera

Fiyatı: 1,750,00 TL

SATIN AL

Lcd Ekranlı Kablosuz Kamera

düğme kamera


Bu minik casus kamera - gizli kamera gizlice çektiğiniz tüm videoları kablosuz alıcısına gönderir. Açık alanda 100 kapalı alanda 40 - 50 metre mesafede görüntü aktarma, gece görüşlü, dahili şarj ile 5 saat çekim imkanı.

Kablosuz Kamera

Fiyatı: 1,750,00 TL

SATIN AL

Parmak Kamera

düğme kamera


Bu minik casus kamera, gizlice çektiğiniz tüm videoları küçük Mikro SD kart içine depolar. 2GB Mikro SD kart içine 33 Saate kadar kayıt yapabilir. Ayrıca 128MB'dan 2GB'a kadar da Micro SD kart desteği bulunmaktadır. Dilerseniz USB Hafıza olarak da kullanabilirsiniz. Renkli kayıt yapmaktadır. Dahili lityum şarj edilebilir bataryası vardır ve USB bağlantısı üzerinden şarj olmaktadır. Tek şarj ile 2 saat üzeri kayıt yapabilmektedir. Tüm kaydettiğiniz videoları kolay ve hızlı biçimde 3GP formatına uyumlu tüm cep telefonları ve PDA 'larda izleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda izleyebilmeniz için 3gp formatını açan program yüklenmesi gerekir.

Parmak Kamera

Fiyatı: 400,00 TL

SATIN AL

Gözlük Gizli kamera

düğme kamera


Çok amaçlı kullanım için mükemmel görüntüleme aygıtı! gizli kamera .. Motosiklet gezilerini görüntüleme, Otomobil sporlarında etap görüntüleme, Özel güvenlik alanları, Gizli kamera çekim gerektiren güvenlik ihtiyaçları için emsalsiz gizli kameradır.

Gözlük Kamera

Fiyatı: 700,00 TL

SATIN AL

Gözlük Gizli Kamera 2GB

düğme kamera


ARTIK TÜM GÖRDÜKLERİNİZİ GİZLİ KAMERA İLE ANINDA KAYDEDİP,DAHA SONRA BAKARKEN FARKEDEMEDİKLERİNİZİ BİLE GÖREBİLECEKSİNİZ! RESİMDE GÖRDÜĞÜNÜZ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ ŞEKLİNDEKİ KAMERA ÇEKTİĞİ GÖRÜNTÜLERİ KENDİ HAFIZASINA RENKLİ VE SESLİ KAYIT YAPMAKTADIR. GÖZLÜK KAMERALAR GÜVENLİK GÖREVLİLERİNİN VEYA GÜVENLİK ALANLARINDA KESİNLİLE KULLANILMASI GEREKEN ÖZEL ÜRÜNLERDENDİR. DÜNYADA TÜM GÜVENLİK ALANLARINDA KULLANILMAKTADIR.

Gözlük kameranın gözlük kalitesi stil dizayn ve polarize lens camlara sahiptir.

Fiyatı: 450,00 TL

SATIN AL

Fotoğraf Çeken Kalem Kamera

kalem kamera


Mikro boyutta gizli kamera İşyerinde masanızdan ayrıldığınızda neler olduğunu gizli bir şekilde izlemek ister misiniz? Bu özel casus kalemin içinde gizli kamera var ve elde ettiği görüntüleri 4GB hafızasına kayıt edip daha sonra bilgisayarınızdan izlemenizi sağlıyor. Usb bağlantısı sayesinde hiç aparata gerek kalmadan PC ye bağlanıp görüntüleri anında izler dilerseniz fotoğraf çekebilirsiniz..
 Gizli Kalem Kamera

Fiyatı: 399,00 TL

SATIN AL

Harekete Duyarlı Kalem Kamera

kalem kamera


Kalem kamera modellerinden yeni biri daha eklendi. Harekete duyarlı kalem kameranın avantajı gereksiz yere boşuna kayıt etmemesi sizi boşlukları izlemekten kurtarıyor. Ayrıca normal kalem kameralar 2 saat kayıt ederken harekete duyarlı kalem kamera gereksiz yere enerji harcamadığı için daha uzun süre kayıt edecektir.  Sürekli hareket var ise 2 saat kayıt eder bekleme süresi ise yaklaşık 6 saattir. Kalem kameranın 8 gb yükseltilebilir hafızasıda sürekli enerjiye bağlı olması durumda 12 saat ile 15 saat arası kayıt yapabilecek kapasitededir.

 Harekete duyarlı kalem kamera


Fiyatı: 399,00 TL

SATIN AL

Metal kasa kablosuz Gizli kamera

düğme kamera


Kesme şeker boyutlarında, 2 milimetre objektif genişliği olan bu kamera istenilen yerde kullanılabilir .Üzerindeki mikro vericisi ile açık alanda 60-100* , kapalı alanda 20-50* metre mesafeye oldukça kaliteli renkli görüntü ve ses transferi yapar. Vericisi üzerinde olan mikro kamera 9 volt pil ya da 220 VAC- 9 VDC adaptörü ile çalıştırılır. Sigara paketi boyutlarındaki alıcı cihazdaki video ve ses çıkışını isterseniz televizyona bağlayıp izleyin, isterseniz videoya bağlayıp kaydedin. Hem verici hem de alıcı cihazın adaptörleri, ara kabloları, scart-tos fiş adaptörü hepsi birlikte verilir. Al, tak hemen çalıştır.

Gözlük kameranın gözlük kalitesi stil dizayn ve polarize lens camlara sahiptir.

Metal kasa kamera

Fiyatı: 350,00 TL

SATIN AL

Telsiz kamera

telsiz kamera

Küçük casus kamera;
TV'de av modu ile ve s-video girişlerinden çalışıyor. Renkli, sesli mikro kamerasıyla görüntü ve sesi oldukça kaliteli bir şekilde hiç bir kablo bağlantısı olmadan gönderir. Küçük boyutlardaki alıcı sayesinde havadan aldığı sinyali görüntü ve sese çevirir. Resim ve ses sinyalini isterseniz tv ye ister pc ye bağlayın izleyin, isterseniz videoya veya pc ye kayıt yapın. Ev ve işyeri için, bebek odası, apartman girişini uzaktan izlemek, işyerinizi kontrol etmek için ideal bir ürün. İsterseniz aracınıza takıp araç güvenliğini de sağlayabilirsiniz. çekim mesafesi yaklaşık 100 metredir.

Telsiz kamera

Fiyatı: 390,00 TL

SATIN AL

Kravat Kamera

düğme kamera


Kravat görünümlü gizli kamera uygulamaları için mükemmel bir sistemdir. Yüksek çözünürlüklü, geniş açılı kamerası sayesinde kaliteli görüntü ve ses almanızı sağlayacak taşınabilir bir sistemdir.

Gözlük kameranın gözlük kalitesi stil dizayn ve polarize lens camlara sahiptir.

Kravat Kamera

Fiyatı: 750,00 TL

SATIN AL

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.

TÜM KABLOSUZ KAMERALARIMIZ ŞEHİR DIŞINDA TEST EDİLMİŞ VE ONA GÖRE MESAFE ÖLÇÜLERİ VERİLMİŞTİR . ŞEHİR ORTAMDA TEST EDİLEN KABLOSUZ KAMERALAR MESAFE ORANI DAHA AZ OLACAĞINI UNUTMAYINIZ! ŞEHİR ORTAMINDAKİ ELEKTRİK YOĞUNLUĞU, KABLOSUZ AĞLAR, GSM ŞEBEKE İSTASYONLARI VE SAYAMADIMIZI BİR SÜRÜ NEDEN ETKİ ETMEKTEDİR.