Türkiye spy phone
Anasayfa
Telefon Dinleme Programı
Casus Telefon
Casus Kamera
Casus Kulaklık
Dinleme Cihazları
Böcek Tespit Cihazı
GPS Araç Takip
Jammer Böcek Engelleyiciler
Tekno Haber
Şartname
Hakkımızda
Site Haritası
İletişim


sipariş hattıdinleme cihazları

Böcek Tespit Cihazları

 

Anasayfa > Böcek Tespit Cihazları

8000mhz Böcek Dedektörü

böcek yakalayıcı

Böcek bulucu cihazlar arasında yeni çıkan bir model  0mhz ila 8000mhz arası yayın yapan hem ses hem de görüntü verici böcekleri bulan eşsiz profesyonel bir böcek  dedektörü. Türkiye'de bulunan böcek dedektörleri genelde 0 - 6000mhz arası olurken bu cihaz 0-8000mhz arası tarama yapar.

Yeni gelişen böcekler ise 6000mhz den sonraki frekanslarda üretilmektedir. Bu böcekleri de sadece yeni geliştirilmiş böcek dedektörü tespit edebilmektedir.


Detaylı bilgi için: 8000mhz dedektör

Fiyatı: 1,100,00 TL

SATIN AL

Böcek Yakalayıcı

böcek yakalayıcı

Böcek yakalayıcı cihaz; kablosuz böcek kameraları tespit edip renkli ekranda görüntüyü gösterir.. isterseniz görüntüyü harici kayıt cihazına kayıt edebilirsiniz. Casus böcek vericiler gün geçtikçe farklı frekanslardan yayın yapmaya gayret göstermektedir. Bu frekansları tespit eden özel casus tespit cihazlar sayesinde bulabilirsiniz. Casus böcek vericilerin tespit edilmesi için öncelikle yayın yapması gerekmektedir. Örneğin mini casus ses kayıt cihazı yayın yapmadığı için tespit cihazları bunu algılayamaz. Ancak uzaktan dinlenebilen yani yayın yapan casus böcek vericileri tespit eder. Özel frekans üzerinden radyo dalgaları sayesinde sesleri dinleyebilirsiniz. gizli kamera dedektörü

Böcek tespit cihazı; profesyonel mini böcek kameraları da LCD ekranda görüntüyü izlemenizi sağlar.

Detaylı bilgi için: Böcek yakalayıcı

Fiyatı: 1,800,00 TL

SATIN AL

Lazer Kamera Ve Böcek Yakalayıcı Dedektör

verici tespit cihazı

Akla gelebilecek tüm görüntüleme cihazlarının yerini gösterir. %100 tespit başarısı vardır. İğne deliğinden görüntüleme yapabilen yüksek teknolojiye sahip kameralar da dahil olmak üzere tüm kamera tiplerinin noktasal olarak gösterir. Kravat kamera,kravat iğne kamera,gömlek kamera, çanta kamera,düğme kamera,tablo kamera,cep telefonu kamera vs. gibi akla gelebilecek her türlü kamerayı bulur.

Detaylı bilgi için: Lazer böcek yakalayıcı dedektör

Fiyatı: 700,00 TL

SATIN AL

Verici Tespit Cihazı

photo 3

Böcek bulucu tespit cihazı son teknoloji ürünü, elde taşınabilen mikro denetleyici kontrollü RF detektördür. Sinyal şiddetini ve duyarlılığını kontrol imkanı vardır. LCD ekran üzerinde algılanan frekansı gösterir.

2 farklı band için kullanılır. Bu sayede yeterli hassasiyet sağlanır. 2.8 GHz e kadar yayın yapan cihazları algılar.


Verici tespit cihazı;
profesyonel mini böcek vericileri da LCD ekranda frekansı görmenizi sağlar.

Detaylı bilgi için: Verici Tespit Cihazı

Fiyatı: 990,00 TL

SATIN AL

Not : Cihazların kullanımı ile ilgili olarak ; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit,şantaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak vs.) doğabilecek kanuni sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini hatırlatırız. Bu tip uygulamalardan satıcı, satıcılar sorumlu tutulamazlar. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır.